mediarun_bluerank_wizerunek_identyfikacja_nowa_2020

Bluerank prezentuje nową identyfikację wizualną

Nowy CI i strategia Bluerank. .Plan .Play .Win

Bluerank, agencja marketingu internetowego wprowadza nową identyfikację wizualną. To jeden z elementów przyjętej strategii firmy, która koncentruje się wokół pojęcia Customer Journey i rozwoju portfolio usług zgodnie z ideą marketingu 360. CI powstał siłami własnymi agencji.

Nowa identyfikacja wizualna Bluerank nawiązuje do koncepcji .Plan .Play .Win. To wyraz strategicznego podejścia do współpracy z partnerami i kompleksowego wsparcia na każdym etapie realizacji projektu.

Czerpiemy z podejścia”Infinite Game”, którego autorem jest Simon Sinek. Naszym celem nie jest jednostkowa wygrana, a ciągły rozwój. Testowanie, ulepszanie rozwiązań i zwiększanie zysków naszych partnerów. To pojęcie “nieskończonej gry”, która ma sprawić, że jutro będzie jeszcze lepsze, a sukcesem jest ciągły postęp, jest nam szczególnie bliskie. – Tomasz Sąsiadek, Dyrektor zarządzający Bluerank

Materiały wizualne oddają charakter gry, dodatkowo podkreślają ją geometryczne kształty.

Identyfikacja bazuje na czystych, modernistycznych formach, dużych aplach nasyconych odcieniami koloru niebieskiego w trzech odsłonach. Jasnoniebieski – to nawiązanie do barwy logotypu i dotychczasowych koncepcji wizualnych. Jego uzupełnieniem są dwa nowe odcienie. Granat – wyraz energii i siły oraz niebieski kobaltowy kojarzący się z wiedzą i doświadczeniem.

Nowy CI Bluerank zachowuje dotychczasowy logotyp, który uzupełniony został o skróconą wersję w postaci monogramu. Powstały nowe projekty materiałów marketingowych takich jak szablon prezentacji, szablony grafik do social mediów, animacje, wizytówki i materiały ekspozycyjne. Trwają prace nad Credentials oraz nową stroną Bluerank.

Autorem nowej identyfikacji jest Krzysztof Majewski, Graphic Designer Bluerank. Za realizację projektu odpowiedzialni byli także: Tomasz Sąsiadek, Co-Managing Director, Julia Kałużyńska, Head of Social Media oraz Marta Markowska, Marketing Manager.

Pełny profil identyfikacji wizualnej można zobaczyć na behance.net.

Powiązane informacje

POPULARNE

POPULARNE

ADVERTISEMENT