mediarun_sarota_PR_www_2019

SAROTA PR z nowym klientem

Vertiv korzysta z usług SAROTA PR

Specjalizująca się w obszarze nowych technologii agencja SAROTA PR, podjęła się działań public relations dla marki Vertiv – jednego z globalnych liderów w dziedzinie Business Critical Continuity, czyli gwarantowania ciągłości funkcjonowania systemów o kluczowym znaczeniu dla przedsiębiorstw.

Specjalistą prowadzącym działania agencji dla Vertiv jest Artur Szeremeta. Głównym obszarem usług jest media relations – w tym przygotowywanie i dystrybucja materiałów prasowych, lokowanie ekspertów marki w mediach oraz organizacja wydarzeń prasowych. Umowa pomiędzy producentem a agencją jest bezterminowa.

Vertiv to amerykański dostawca infrastruktury o znaczeniu krytycznym dla centrów danych, sieci komunikacyjnych oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych, w tym m.in. rozwiązań z zakresu zasilania, chłodzenia, infrastruktury informatycznej oraz usług wspierających środowiska chmurowe i brzegowe. Firma zatrudnia na całym świecie ok. 20 tys. pracowników i prowadzi działalność w ponad 130 krajach.

O agencji

SAROTA PR to mający siedzibę w Krakowie zespół specjalistów z dziedziny public relations w branży nowych technologii. Wśród klientów agencji znajdują się międzynarodowe koncerny IT, producenci oprogramowania i elektroniki użytkowej oraz start-upy. SAROTA PR realizuje projekty na rynku polskim, czeskim, słowackim oraz w skali globalnej.

Powiązane informacje

POPULARNE

POPULARNE

ADVERTISEMENT