mediarun_netflix_www_2020

NETFLIX wprowadza nową funkcję

Wszyscy uwielbiają listy top 10, powstały całe serwisy zajmujące się redagowaniem tego typu treści, wszyscy są ciekawi co jest popularne. Netflix postanowił zaprezentować funkcję sprawdzenia popularności 10 naj tytułów.

W serwisie pojawi się nowy rząd, obok trendów, czy wybranych dla ciebie, w którym będziemy mogli sprawdzić 10 najpopularniejszych tytułów w Polsce. Dotyczy to zarówno filmów i seriali. Nie znajdziemy jednak list na stronie głównej, musimy otworzyć osobno zakładkę filmów i seriali.

Seriale i filmy które są umieszczone na jednej z list zostają oznaczone czerwonym znaczkiem “top10”. Dzięki temu łatwiej dostrzec popularne filmy.

Ciągle szukamy sposobów na ulepszenie Netflix’a. Właśnie dlatego przez ostatnie sześć miesięcy eksperymentowaliśmy z 10 najlepszymi listami w Meksyku i Wielkiej Brytanii. Użytkownicy z obu krajów uznali je za przydatne, dlatego teraz wdrażamy je dla szerszej publiczności. Oglądając świetny film lub program telewizyjny, dzielisz się nim z rodziną i przyjaciółmi lub rozmawiasz o nim w pracy, aby inni też mogli się nim cieszyć. Mamy nadzieję, że te 10 najlepszych list pomoże stworzyć więcej tych wspólnych chwil, a także pomoże nam wszystkim szybciej i łatwiej znaleźć coś do oglądania. – Cameron Johnson, Product Innovation

Powiązane informacje

POPULARNE

POPULARNE

ADVERTISEMENT